Kaszel

Miejsce do odpoczynku, wolnej rozmowy i dzielenia się swoimi dziełami.

Kaszel

Postprzez kamil2212ws » 14 cze 2026, o 08:04

Jak to było zapalenie oskrzeli, to bez leczenia raczej się nie obeszło. Według mnie wiele osób zainteresuje się https://prospan.pl/ .
kamil2212ws
Piechur
Piechur
 
Posty: 159
Dołączył(a): 10 wrz 2025, o 05:48

Postprzez » 14 cze 2026, o 08:04

 

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron