Problemy i Propozycje

Regulamin, propozycje i inne.

Problemy i Propozycje

Postprzez Husarz Ognia » 28 gru 2011, o 19:53

Tutaj proszę zgłaszać problemy i propozycje.
Prawda lubi się chować. To o czym myślisz że jest prawdą, w każdej chwili może przestać nią być. Bądź czujny! Nie daj się zwieść!
Avatar użytkownika
Husarz Ognia
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 19:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez » 28 gru 2011, o 19:53

 

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Dante » 6 gru 2012, o 14:31

Zmiana tła i motywu - obecnie jest trochę mało klimatyczne. Wiem, że ma być to forum wielotematyczne, ale RP jest tym najważniejszym tematem i przyjemniej by się pisało z jakimś smokiem czy średniowiecznym krajobrazem (najlepiej z Gothica) w tle.

MiniChat - to już nie jest takie konieczne, ale mogłoby być przydatne. Później może sam czegoś takiego poszukam.
Avatar użytkownika
Dante
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 14:40

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Husarz Ognia » 6 gru 2012, o 20:32

Już wszyscy użytkownicy tego forum pytali mnie o CB ale jeszcze nigdy nie znalazłem na to sposobu. Problem jest taki że panowie z forum umożliwiają założenie forum za darmo, lecz w zamian uniemożliwiają jakikolwiek dostęp do plików. Z tego powodu wynikają problemy jak trudność w utworzeniu CB czy ograniczony wybór tła do tych, które dodała administracja forum. Jakby było nas więcej wtedy można przejść na płatny serwer, a tam mógłbym wszystko.

Tak więc po (w sumie) kilkunastu godzinach szukania możemy cieszyć się CB :)
Przejrzałem wszystkie tła jakie posiada to forum wydaje mi się, że takie może pasować pod sesję. Jeśli chcesz mogę podać ci ich nazwy i jak masz je wyszukiwać, to wtedy przejrzysz jak wyglądają wszystkie. Niestety ale według mnie z całej reszty pasowałoby tylko kilka, choć one nie miałyby nic wspólnego z sesjami. Tak więc podoba się ten czy nie?

Co do obrazka na samej górze to jest problem. Erulem to bóg władający światem, dlatego dobrze by było gdyby obrazek do tego pasował. Może też być twierdzą, gdyż był plan uznawania tego za twierdzę. Podaj jakieś propozycje takich obrazków.

PS: Jest też opcja poproszenia mojego znajomego o utworzenie ładnej grafiki, wpasowującej się w tło forum. Tyle że będzie to trudne, a jeśli już się zgodzi to trochę to potrwa.
Prawda lubi się chować. To o czym myślisz że jest prawdą, w każdej chwili może przestać nią być. Bądź czujny! Nie daj się zwieść!
Avatar użytkownika
Husarz Ognia
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 19:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Dante » 6 gru 2012, o 22:33

Nie martw się, jeszcze pół roku i będziesz miał własne forum przynoszące przychody.
Za Chat wielkie dzięki, nie będę już musiał z każdą drobnostką wysyłać PW do Krakena.

Tło jest ok, może trochę przypomina panele podłogowe ale zmieniać nie trzeba, najwyżej jeśli kiedyś znajdziesz chęci to możesz mi te nazwy podać.

Co do grafiki na górze:
twierdza - jeśli ma być to po prostu obrazek z jakąś fortecą to jutro poszukam
nowa grafika - też znam paru grafików i jeśli tylko sprecyzujesz o co dokładnie chodzi (tzn. czy ma to przedstawiać jak tu - Ziemię - czy w jakiś inny symboliczny sposób tego Erulema) to z kilkoma pogadam i któryś powinien się zgodzić.
Avatar użytkownika
Dante
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 20
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 14:40

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Husarz Ognia » 8 gru 2012, o 11:43

Poprostu bóg. Pan jednego ze światów. Wielki, świetlisty, brodaty, oczy świecące, posiada skrzydła, ubrany w pancerz z łuski gada, w prawej ręce młot, a w lewej topór.
Prawda lubi się chować. To o czym myślisz że jest prawdą, w każdej chwili może przestać nią być. Bądź czujny! Nie daj się zwieść!
Avatar użytkownika
Husarz Ognia
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 19:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Husarz Ognia » 8 gru 2012, o 23:22

Proszę forumowiczów o wyrażenie opini na temat tego obrazka:
http://fc01.deviantart.net/fs20/f/2007/300/e/d/Towards_the_Forsaken_Fortress_by_Prasa.jpg
Chcielibyście taki mieć u góry, w zamian za globus?

Proszę też o wybór jakiegoś z podanych niżej styli forum.
Instrukcja: W http://www.google.pl wybieramy wyszukiwanie grafiki i wpisujemy "phpbb3 style [nazwa stylu]". W ten sposób możecie obejrzeć dostępne style.

prosilver
subsilver2
Reds
xand
SoftWood
xandblue
xandgrey
Frozen Phoenix
SimpleDarkPurple
slagg
Black Pearl
SimpleDarkGreen
SimpleDarkYellow
proFormell
SimpleLightRed
proUbuntu
SimpleDarkRed
Maxthon
SkyBlue
WE Clearblue
Avalon
SimpleDarkBlue
SimpleLightPurple
IDLaunch Black
SimpleLightGreen
envision
mxPublisher
WE Universal
prosilver Special Edition
proglass
SimpleLightBlue
xandred
polyethylene
Absolution
Prawda lubi się chować. To o czym myślisz że jest prawdą, w każdej chwili może przestać nią być. Bądź czujny! Nie daj się zwieść!
Avatar użytkownika
Husarz Ognia
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 19:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Jarema vel Wilczarz » 27 gru 2012, o 19:19

Ten obrazek jest ok.

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni." Fryderyk Nietzsche
"Nie możesz wejść na drabinę sukcesu, trzymając ręce w kieszeniach!" Arnold Schwarzenegger
Avatar użytkownika
Jarema vel Wilczarz
Piechur
Piechur
 
Posty: 1010
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 20:16

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Husarz Ognia » 1 kwi 2013, o 21:14

Jako że nikt się nie wypowiedział, przypomnę że można zmienić styl forum na jeden z wymienionych powyżej. Jeśli ktoś uważa że ten styl wypadałoby zmienić proszę o napisanie, a jeśli nie to też napiszcie.
Prawda lubi się chować. To o czym myślisz że jest prawdą, w każdej chwili może przestać nią być. Bądź czujny! Nie daj się zwieść!
Avatar użytkownika
Husarz Ognia
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 19:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Wrex » 12 gru 2013, o 21:03

To co z tą zmianą tła? I tego globusu? Strasznie mało klimatycznie to wygląda... Macie jakieś pomysły lub obrazki?
We were all buried at sea. We just didn't know it yet.
Avatar użytkownika
Wrex
Forumowy Asasyn
Forumowy Asasyn
 
Posty: 830
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 20:43
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Problemy i Propozycje

Postprzez Jarema vel Wilczarz » 13 gru 2013, o 19:42

Chciałem to sprawdzać itp. jednak jestem kompletnym anty - talentem jeśli chodzi o informatykę i jakoś mi to nie idzie. Czerwone mi się podoba, choć pokombinujmy jeszcze z czarnymi tłami.

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni." Fryderyk Nietzsche
"Nie możesz wejść na drabinę sukcesu, trzymając ręce w kieszeniach!" Arnold Schwarzenegger
Avatar użytkownika
Jarema vel Wilczarz
Piechur
Piechur
 
Posty: 1010
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 20:16

Postprzez » 13 gru 2013, o 19:42

 

Następna strona

Powrót do Ogólnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron